CROSSFIT LITE

CrossFit Lite to nasze autorskie treningi semi-personalne, które są odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania naszych klubowiczów zebrane w okresie 5 lat istnienia naszego klubu.
Jeżeli kiedykolwiek myśleliście o rozpoczęciu swojej przygody z CrossFit, lecz zadawaliście sobie pytanie: „Czy dam radę?” - teraz mamy dla Was program, który sprosta wszelkim Waszym oczekiwaniom i rozwieje wszystkie Wasze wątpliwości.
CrossFit Lite to oferta dla wszystkich, którzy szukają możliwie indywidualnej opieki trenerskiej i skutecznego programu treningowego. 

develop your own website

DLACZEGO CROSSFIT LITE?

CrossFit Lite to zajęcia, które wypełniają tę „lukę” między klasycznymi rozwiązaniami treningowymi.

Po pierwsze - znajdziesz w nich to co najlepsze z filozofii CrossFit. Nie zabraknie więc wszechstronnego, urozmaiconego treningu, czerpiącego z treningu wytrzymałościowego (ergometr wioślarski, bieganie, skakanka), gimnastyki (ćwiczenia z ciężarem własnego ciała) czy pracy z obciążeniem zewnętrznym (piłki lekarskie, odważniki kettlebells).

Po drugie -  Wszystkie zajęcia CrossFit Elite są prowadzone przez doświadczonego i wykwalifikowanego trenera CrossFit MGW, który podejdzie indywidualnie do każdego ćwiczącego i:
przedstawi każdy trening wraz z jego celem i założeniami,
przeprowadzi skuteczną, przygotowującą do konkretnego treningu rozgrzewkę zawierającą nie tylko klasyczny warm-up, ale również aspekt mobility (poprawa ruchomości naszego ciała),
pokaże jak idealnie wykonywać ćwiczenia użyte w treningu,
będzie cały czas obok – wskazując błędy i sposoby jak je naprawić,
zidentyfikuje ogólne nasze słabości i da nam rozwiązania jak je naprawić,
ze względu na małą grupę – będzie miał możliwość poznać każdą osobę ćwiczącą i prowadzić ją w jej procesie,  zmotywuje jeżeli tylko sytuacja będzie tego wymagała :) 

Po trzecie - Wszystkie zajęcia odbywają się tylko i wyłącznie w eksluzywnych, semi-personalnych grupach 5-8 osobowych! To idealna wielkość grupy, która umożliwia pełną jej kontrolę przez trenera, a z drugiej strony tworzy wartość dodaną, jaką jest wspólna energia, pierwiastek współzawodnictwa i dążenia do jednego celu.

Po czwarte -  Zajęcia będą zbudowane na 3 filarach.:

Bezpieczeństwo. Zrezygnowaliśmy na tych zajęciach z części ćwiczeń i ruchów używanych w klasycznym CrossFit dla zwiększenia bezpieczeństwa i pewności siebie (m.in. część ćwiczeń na sztandze).


Rozwój. W cenie otrzymujesz długofalowy plan treningowy, za który bierzemy pełną odpowiedzialność. Nie musisz się martwić co zrobisz po przyjściu do klubu. Musisz tylko być, a my zajmiemy się resztą.


Fun. Co tu dużo mówić- różnorodność i zmienność treningów CrossFit jest tym co ludzie go trenujący kochają najbardziej. Nie pozwolimy Ci się nudzić. W końcu to CrossFit.


Po piąte - Zajęcia te mogą być przedsionkiem do klasycznych, trudniejszych treningów CrossFit. Jeżeli więc po kilku miesiącach będziesz chciał pójść krok dalej i trener uzna, że jesteś gotowy\a i będzie to dla Ciebie rozwojowe – możesz przejść na klasyczne WODy CrossFitowe w naszym klubie!
Miesięczny koszt zajęć CrossFit Lite w afiliowanym klubie CrossFit MGW w samym centrum Warszawy wynosi 299 pln (nielimitowana liczba treningów w tygodniu).

ZNAJDŹ ZAJĘCIA, KTÓRE PASUJĄ DO CIEBIE

DANE KONTAKTOWE

Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa

Telefon: +48 694 460 808

E-mail: ask@crossfitmgw.pl 

GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt 6:30- 22:00

Sb 10:00- 17:00

Nd 11:00- 13:00