Co to jest CrossFit Kids?

CrossFit Kids to specjalnie zaplanowany i ułożony z myślą o najmłodszych program zajęć obejmujący wiele aspektów ruchu, koordynacji i ogólnej sprawności – wszystko prowadzone w postaci gier i zabaw. Celem zajęć jest utrwalanie u dzieci poprawnych wzorców ruchowych, budowanie prawidłowych nawyków i odruchów, które przydatne będą dla nich przez cale życie i umożliwią zachowanie sprawności przez długie lata.

Dla kogo przeznaczone są zajęcia?

W zajęciach CrossFit Kids brać mogą udział dzieci i młodzież w wieku od 3 lat. Nasze zajęcia podzielone są na 3 grupy wiekowe, tak aby każda z nich mogła w jak największym stopniu wykorzystać czas przeznaczony na ćwiczenia:

Ile trwają zajęcia?

Czas trwania zajęć dopasowany został do każdej grupy wiekowej uwzględniając specyfikę każdej z nich. Zajęcia dla dzieci najmłodszych trwają 30 minut, Kids 40 minut, a Teens 50 minut.

Dlaczego CrossFit Kids, a nie inne zajęcia dla dzieci?

Wybierając zajęcia CrossFit Kids otrzymujesz gwarancję jakości i metodyki prowadzenia zajęć, za którą odpowiada certyfikowany trener. Nic nie jest robione przypadkowo byleby zapełnić czas. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko będzie nie tylko dobrze bawić się na zajęciach, ale to co na nich robi, będzie dla niego pożyteczne również w przyszłości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami telefonicznie, na Facebooku lub e-mailowo.